Министар честитао ученицима Математичке гимназије на освојеним медаљама
Министар просвете проф. др Дејан Вук Станковић упутио је данас честитку ученицима Математичке гимназије који су освојили пет златних и једну сребрну медаљу на XVII Међународној олимпијади у знању, која је одржана у Турској. „Још једном сте показали да Србија има талентоване младе људе, као и да труд, преданост и пожартвованост воде ка успеху. Честитам …
