Ружић ученицима и запосленима у образовно-васпитним установама пожелео срећан почетак школске године
Први потпредседник Владе Србије и министар просвете, науке и технолошког развоја Бранко Ружић пожелео је данас успешан почетак школске године свим ученицима и запосленима у школама у Србији. Обраћајући се деци која ове године полазе у први разред основне школе, министар је истакао да је 1. септембар један од најзначајнијих датума у животу сваког ученика….
