Кроз програм Еразмус+ кометенције унапредило 850 установа и 16.600 наставника, студената и младих
Први потпредседник Владе Србије и министар просвете, науке и технолошког развоја Бранко Ружић присуствовао је данас свечаности поводом 35 година постојања Еразмус+ програма и двадесетогодишњице Темпус фондације. Он је навео да Србија успешно учествује у Програму Еразмус+ од 2014. године и додао да о значају тог програма најбоље сведочи успех институција из Србије. Од почетка…
