Ружић на скупу Друштва директора Србије
Први потпредседник Владе Србије и министар просвете, науке и технолошког развоја Бранко Ружић говорио је на отварању 9. акредитованог стручног скупа Друштва директора школа Србије и том приликом захвалио директорима на напору који су уложили да би рад школа био што бољи током пандемије. Користим ову прилику да вам се захвалим за све напоре које…
